Barokní zrcadlo
dřevo, řezané palmety v rozích a řezaný nástavec s mřížkou, zlaceno, střední Evropa, kolem pol. 18. století, 68 x 45, lehce poškozené zlacení (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Barokní zrcadlo
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |